Tréninky

Tréninky a tělocvičny

Najdete nás v těchto tělocvičnách v uvedených časech

V současné době ještě netrénujeme, o otevření vás budeme informovat. Předpokládáme otevření v září.

Začátečníci

pondělí a středa

areál základní školy Na Slovance Praha 8 v čase 17:45 - 20:15

Začátečníci

úterý

Salesiánské středisko mládeže Praha 8 - Kobylisy v čase 17:00 - 18.30 mladší (první stupeň zš) a poté v čase 18:30 - 20.00 starší (druhý stupeň zš) v gesci Salesiánského střediska https://strediskokobylisy.cz/krouzky/ včetně přihlášek a plateb

Víte, že Judo je organizací UNESCO doporučeno jako nejvhodnější sport pro děti? U nás se děti učí vzájemnému respektu a úctě, umění vítězit, ale i s pokorou přijímat porážku. Judo v sobě má jak fyzickou, tak výchovnou složku, která dětem pomáhá v soustředěnosti, sebeovládání a trpělivosti. Učíme děti základní gymnastickou zdatnost a rozvíjíme dále jejich fyzické schopnosti. Judo je tradiční japonské bojové umění, které se rozšířilo po celém světě. Hlavním principem učení Judo je minimální úsilí – maximální účinnost.

První dva týdny (4 tréninky) jsou zdarma. Na trénink z počátku není nutné kimono, stačí pouze čisté dlouhé kalhoty bez kapes a zipů a čisté triko s dlouhým rukávem bez zipů, kapes a kapuce. Nutné jsou přezůvky.

Přihlášku vyplníme na tréninku nebo níže online. Používáme služby Sportlyzer, která nabízí i aplikaci na mobilní telefon. (více zde).

Cena tréninku JUDO (vyjma v Salesiánském středisku) je 2000 Kč za školní pololetí.

Cena tréninku sebeobrany 2000 Kč za školní pololetí.

Kurzy sebeobrany jsou možné dohodnout i individuálně  nebo ve skupině mimo stanovenou dobu a místo. zde se cena odvíjí od požadavků.

Součástí přihlášky do oddílu jsou tyto dokumenty (případě online přihlášky jsou zaslány emailem v případě tištěné přihlášky nutno vytisknout):